Viešņu vakari Selgā 2017. g. pavasarī!

Studenšu korporācija Selga aicina ciemos!

s

Dabai mostoties arī studenšu korporācija Selga ver vaļā sava konventa durvis Latvijas augstskolu studentēm, un svaigi studijas beigušām meitenēm, piedāvājot iespēju aktīvi iesaistīties akadēmiskā mūža organizācijā šajā – pavasara semestrī.

Dalība korporācijā, kas apvieno dažādu paaudžu esošās un bijušās studentes, sniedz iespēju iepazīt jaunus cilvēkus, izveidot draudzības saites un paplašināt savu redzesloku ārpus studiju jomas robežām.

Studenšu korporācijas Selga devīze “Veido sevi tēvijai, darbam, dailei, zinātnei” pauž galvenās vērtības, kam uzticīga ikviena selga visa mūža garumā. Studenšu korporācija Selga ir 1927. gadā dibināta akadēmiska mūža organizācija, kas pulcē kopā visdažādāko nozaru studentes ar mērķi pilnveidot personību un saglabāt draudzības saites mūža garumā. Selgu vidū ir gan tikko studēt sākušas divdesmitgadnieces, gan dāmas cienījamā vecumā. 

Darbība studenšu korporācijā bagātina ikdienu ar jaunām zināšanām, neaizmirstamiem pasākumiem un draudzību mūža garumā. Lai studente tiktu uzņemta, viņai jāapmeklē vismaz divi viešņu vakari. 

s

Šajā pavasara semestrī  viešņu vakaru norises laiks un vieta:

 

1. 03. pulksten 19:00  Rīgā, Kr.Barona ielā 49-19

Literārais vakars – Viktorīna par s!k! Selgu un  Latviju – erudītākajai komandai balvā ceļojošais pārsteiguma kauss.

 

16.03. pulksten 19:00 Rīgā, Kr.Barona ielā 49-19

Referāta “Baltu ciltis senatnē un to attēlojums mūsdienu kultūrā” lasījums un diskusija kopā arheologu un eksperimentētaju dr.hist. Artūru Tomsonu. Viesos arī Fraternitas Lettica pārstāvji.

 

23.03. pulksten 19:00 Rīgā, Kr.Barona ielā 49-19;

Atvērtās durvis – saruna par un ap korporācijām mūsdienās, sadziedāšanās ar selgām.

 

29.03. pulksten 19:00 Rīgā, Kr.Barona ielā 49-19.

“Latvijas veiksmes gēns!”  – grāmatu “Kā gūt panākumus Latvijā” un “Panākumi dzīvē un biznesā. Latvijas uzņēmēju un vadītāju vērtīgākie padomi” autora Kārļa Ozola (k! Fraternitas Vanenica) lekcija – iedvesmas stāsts.

 

Piesakies un tiekamies! Pieteikšanās uz viešņu vakariem, rakstot: selga.audzinataja@ gmail.com.

Vairāk informācijas par iestāšanos: KĀ KĻŪT PAR SELGU

par mūsu aktivitātēm: www.selga.lv, facebook.com/skselga

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgas 97. Gadasvētki

Straujiem soļiem pietuvojies februāris, kad ziema mijas ar pavasari – te sals, te atkusnis – un mēs aizvien vairāk gaidām siltāku laiku. Šī gaidīšana sakrīt

Lasīt vairāk »

Zinātnieku nakts 29. septembrī

Šogad Eiropas Zinātnieku nakts norisināsies 29. septembrī, un tajā piedalīsies arī s!k! Selga, lai kopā ar Latvijas Hidroekoloģijas institūtu (LHEI) stāstītu sabiedrībai par vides piesārņojuma

Lasīt vairāk »

Dzejas konkurss vidusskolēniem

Dzejas dienu ietvaros s!k! Selga un Latvijas Hidroekoloģijas institūts aicina vidusskolēnus iesūtīt dzejoļus par mikroplastmasu! Konkursa sadarbības partneri kopā ar rakstnieci Agnesi Vanagu izvēlēsies 10 interesantākos dzejoļus un

Lasīt vairāk »