Kā kļūt par selgu?

 

 

Kā pievienoties mums un kļūt par selgu?

 

Ik semestri – rudenī un pavasarī – Selga rīko viešņu vakarus, kuros draudzīgā atmosfērā var uzzināt vairāk par korporācijām, iepazīties ar selgām un piedalīties citkārt internajā korporācijas dzīvē.

Viešņu vakari, uz kuriem īpaši tiek gaidītas studentes, parasti ir literārie vakari jeb pasākumi ar kādu noteiktu tēmu, kuros vari uzzināt jaunas, interesantas un noderīgas lietas sev, kā arī vienlaikus tajos varēsi iepazīties ar studenšu korporāciju dzīvi, mērķiem, tradīcijām un pats svarīgākais – ar selgām un vidi, kādā mēs darbojamies un varam pilnveidot sevi.

Vārdi „studenšu korporācija” daudziem pirmajā mirklī šķiet nepazīstams un svešs jēdziens, bet nesatraucies par to – viešņu vakari ir īstais laiks uzdot visus jautājums, kas tev radušies, kā arī izkliedēt šaubas, vai vēlies kļūt par daļu no korporācijas! Selgas audzinātāja viešņu vakaros Tevi sagaidīs un iepazīstinās ar citām selgām, lai Tu justos kā mājās, kā arī palīdzēs Tev saprast, ko vari sagaidīt no dalības korporācijā, ko iegūt, kā arī – ar ko jārēķinās!

Mēs vēlamies uzņemt Selgā patiesas, sirsnīgas, aktīvas un ar idejām bagātas studentes, kas vēlēsies ne tikai iekļauties Selgas ikdienā, bet arī veidot un bagātināt Selgu kā organizāciju ar savu iniciatīvu un enerģiju, vienlaikus cienot mūsu tradīcijas un vēsturi, jo Selga pastāv jau 90 gadus!

Atnāc – iepazīsimies un sapratīsim, vai mums ir kopīgas vērtības un idejas, ko īstenot Selgā!

 

 

Viešņu vakari šajā pavasara semestrī notiks:

8. februārī

1. martā

21. martā

 

 Sākums pulksten 19:00. Par vietu sīkāka informācija sekos!

s

Lai uzzinātu vairāk, kā arī lai pieteiktos uz viešņu vakaru, zvani vai raksti Aigai tel. 27080291, e-pasts: selga.audzinataja[] gmail.com.

s

 Lai Tevi uzņemtu selgu saimē:

  • Tev ir jāapmeklē vismaz 2 viešņu vakari
  • Jāaizpilda uzņemšanas anketa, kuru varēsi saņemt no Selgas audzinātājas kādā no viešņu vakariem
  • Jāierodas uz uzņemšanas sanāksmi (konventu), kurā Tevi aicinās pastāstīt par sevi un savu motivāciju pievienoties selgām, kā arī darīs Tev zināmu, vai esi uzņemta studenšu korporācijā Selga.

s

Ja Tu apmeklēsi divus viešņu vakarus un vēlēsies pievienoties selgām, piedāvāsim Tev apmeklēt vēl citus Selgas pasākumus pirms uzņemšanas, lai gūtu pilnīgāku ieskatu – piemēram, Selgas meiteņu (jaunākās Selgas locekles) nodarbības – audzināšanas un dziesmu stundu utml.! Mums ir svarīgi, lai tu esi pārliecināta par savu lēmumu un mēs – par savējo, uzņemot Tevi Selgas saimē!