Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos.

.

Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī. Vēlējām viena otrai laimes un ēdām svētku kūkas katra savās mājās.

20. martā tikāmies literārajā pēcpusdienā kopā ar filistri Ilzi Valdovsku, lai iepazītu psihologa Viktora Frankla atziņas par mākslu izdzīvot. Tā ir īpaši aktuāla māksla pandēmijas apstākļos.

1. aprīlī sarunājāmies ar Egitu Prāmu par Sarunu festivālu „Lampa”. Guvām vērtīgas atziņas par verbālo un neverbālo komunikāciju, kā arī iedvesmu nākotnes projektiem.

24. maijā kalām plānus vasarai, kuru pavadīsim Baltijas jūras pludmalē, vācot smilšu paraugus. Smilšu paraugos tiks meklēta mikroplastmasa. Par zinātnes projektu vairāk pastāstīja fil! Inta Dimante-Deimantoviča un LU studente Alise Bebrīte.

29. maijā apritēja 10 gadi, kopš parakstījām Karteļa līgumu jeb sadraudzības līgumu ar igauņu studenšu korporāciju Lembela. Lai svinētu un atcerētos 20 draudzības gadus, tikāmies 29. maija Sadraudzības pēcpusdienā, kurā devāmies virtuālā tūrē pa Tallinu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgas 97. Gadasvētki

Straujiem soļiem pietuvojies februāris, kad ziema mijas ar pavasari – te sals, te atkusnis – un mēs aizvien vairāk gaidām siltāku laiku. Šī gaidīšana sakrīt

Lasīt vairāk »

Zinātnieku nakts 29. septembrī

Šogad Eiropas Zinātnieku nakts norisināsies 29. septembrī, un tajā piedalīsies arī s!k! Selga, lai kopā ar Latvijas Hidroekoloģijas institūtu (LHEI) stāstītu sabiedrībai par vides piesārņojuma

Lasīt vairāk »

Dzejas konkurss vidusskolēniem

Dzejas dienu ietvaros s!k! Selga un Latvijas Hidroekoloģijas institūts aicina vidusskolēnus iesūtīt dzejoļus par mikroplastmasu! Konkursa sadarbības partneri kopā ar rakstnieci Agnesi Vanagu izvēlēsies 10 interesantākos dzejoļus un

Lasīt vairāk »