Pulkv. O.Kalpaka piemiņas pasākumi

Arī šogad piecas latviešu studentu korporācijas, kuru biedri bija pulkveža Oskara Kalpaka bataljona Studentu rotas karavīri, kopā ar pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fondu un Rīgas Latviešu biedrību rīko pulkveža Oskara Kalpaka un studentu rotas piemiņai veltītos pasākumus.

s

Šis ir piecpadsmitais gads, kopš tika atjaunota Kalpaka piemiņas pasākumu tradīcija.
s
Pasākumu programma:

  • 3. martā – piemiņas dievkalpojums Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā (Ģertrūdes ielā 8). Dievkalpojuma sākums pulksten 19:15.
  • 4. martā – pulkveža O.Kalpaka balle Rīgas Latviešu biedrības namā (Merķeļa ielā 13). Ierašanās no pulksten 19:00. Sākums pulksten 19:30, polonēze pulksten 20:00.

s
Kalpaka balle

Šogad balles mērķis ir vākt līdzekļus stēlu jeb informatīvo piemiņas stendu izbūvei Latvijas novados Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru atdusas vietās. Stēlas būs kā atgādinājums, ka katrā Latvijas malā mituši ļaudis, kas par savu valsti un tās ideju bija gatavi atdot dzīvību.

Muzikālo pavadījumu nodrošinās Nacionālo bruņoto spēku nepārspējamie mūziķi. Ballē paredzēta arī tradicionālā mākslas darbu izsole.
s
Kalpaka balles ielūgumus ir iespējams saņemt par ziedojumiem.
Minimālais ziedojums vienai personai – 20 EUR.
s
Ielūgumus var iegūt:

  • restorānā „Burga Bar” Dzirnavu ielā 36, Rīgā;
  • katru pirmdienu no pulksten 19:00-21:00 studentu korporācijas Fraternitas Lettica namā Lāčplēša ielā 5, Rīgā;
  • ar internetbankas starpniecību, ielūgumu saņemot Rīgas Latviešu biedrības nama foajē tieši pirms balles.

s
Rekvizīti ziedojumam:

Nodibinājums „Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds”
Reģistrācijas nr.: 40008034005
Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 73-1, Rīga LV-1010.
Banka: Swedbank
Bankas kods: HABALV22
Konta nr.: LV98HABA0551015938166
Maksājuma mērķis: Ziedojums Kalpaka ballei 2017

s

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »