F!S! Seminārs: par saskarsmes kultūru

 

5. decembrī pulksten 19:00 Studenšu korporāciju Filistru savienība organizē semināru „Uzvedības un saskarsmes kultūra", kas notiks s!k! Daugavete konventa telpās (Stabu iela 14, Rīga).

Etiķetes un protokola eksperte s!k! Dzintra filistre Irma Kalniņa rosinās semināra dalībniekus padomāt par sekojošiem jautājumiem:

 

  • vai atceramies un ievērojam uzvedības normas, kas savulaik likās pašsaprotamas un neapstrīdamas mūsu vecmāmiņām un vectētiņiem?

  • vai tās ir aktuālas arī mūsdienās un kādas ir aktuālas?

  • kāda loma mūsu uzvedība ietekmē uz to, kā veidojas mūsu saskarsme ar citiem cilvēkiem?

Īpaši aicinātas audzinātājas, meitenes, jauntautietes, oldermaņi un fukši.

Pēc semināra paredzētas saviesīgas sarunas pie kafijas vai tējas tases ar līdzpaņemto cienastu.

Lai piedalītos, pieteikties, rakstot S!K! Filistru savienības t/l sekretārei fil! Dacei Matisone, s!k! Daugaviete, uz e-pasta adresi: dace.matisone @ inbox.lv.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »