Bumelēšana 2013

Šopavasar arī notiks bumelēšana jeb pastaiga un iepazīšanās ar studenšu korporācijām, visojoties vairākās vienā pašā vakarā.

 

Izbrīvē 23. maija vakaru un dodies iepazīt s!k! Daugaviete, Gundega, Imeria, Selga un Spīdola C!Q!. Šī gada tēma „Mūsu pirmie 10 gadi”.

Gundega plkst. 19:00-21:00;

Daugaviete un Selga plkst. 20:00-22:00;

Spīdola un Imeria plkst. 21:00-22:30.

Vakara noslēgums un labāko komandu apbalvošana plkst. 22:30 s!k! Imeria C!Q!.

 

Piedalies pats/i vai izveido 2-10 cilvēku komandu! (Komandas var būt jauktas, t.i. tajā var būt dalībnieki no dažādām studenšu un studentu korporācijām.)

Sīkāka informācija un punktu lapas tiks izsniegtas uz vietas konventa dzīvokļos.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar darba grupas vadītāju- jauntaut! Aigu Šibeiku, s!k! Selga (Tel. 2 708 0291, e-pasts aiga.sibeika @ gmail.com )

Tiekamies 23. maijā!

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »