Selgai – 86

 

 

Šogad atzīmēsim jau 86.gadadienu, kopš dibināta Latvijā piektā vecākā studenšu korporācija – s!k! Selga. Par paveikto un sasniegto vēsta ikkatra selga un viņas dzīves stāsts. Tāpat arī cilvēki mums līdzās – mūsu goda filistri, krustmātes, krustmāsas un sadraudzības organizācijas.

 

Tiksimies sestdien, 16.februārī, plkst. 12:00, lai kopā atzīmētu Selgas 86!

 

Gadasvētki – iespēja atkal svētku un sirsnības pilnā noskaņā būt kopā. Atkal satikšanās prieks krāsnesēm; pārsteiguma mirklis meitenēm – fil!dib! Ernas Priedes-Jansones stipendijas saņemšana; kopēja fotogrāfēšanās un tradīcijas, kas Selgai tuvas un svarīgas.

Turpinājumā – daudz daudz dziesmu un sarunu pie mielasta galda. Katrs coets vai coetu apvienība tiks aicināta uzrunāt pārējās selgas. Šogad, uzrunājot klātesošos, padomāsim, kāda ir pēdējā vērtīgā atziņa, ko esam guvušas no izlasītajām grāmatām, kā arī dalīsimies sava coeta spilgtākajā kopējā piedzīvojumā.

Uz tikšanos svētkos!

t/l sekr! taut! Sarmīte Skujiņa

t/l audz! taut! Dina Sarceviča

 

Pasākuma norises vieta: Pulkveža Brieža iela 8, dz.9.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »