Eksterns literārais vakars Jelgavā

Šajā novembrī aprit 20 gadi, kopš pirmo reizi Jelgavā tika svinētas Studentu dienas – svētki visiem studējošiem.

Lai atzīmēto šo nozīmīgo gadskārtu, Jelgavā mītošie konventi (k! Ventonia, k! Fraternitas Imantica) un citu korporāciju pārstāves (s!k! Varavīksne un k! Gundega) ielūdz visus konventus uz pirmo eksterno literāro vakaru, kas norisināsies Studentu dienu ietvaros 13. novembrī pulksten 19:00 Jelgavas pils Sudraba zālē (Lielā iela 2, Jelgava).

Literārajā vakarā Andris Kraņevskis un Andris Kuzmans no organizācijas „Art of Living” lasīs referātu par tematu „Sava prāta stāvokļa ietekmēšana un radošo spēju attīstīšana”. Referātā tiks aplūkoti cilvēka prāta stāvokļi, to īpatnības un kādu ietekmi prāts atstāj uz radošajām spējām.

Vakara organizatori plāno aizsākt jaunu tradīciju, katru gadu Studentu dienās piedāvājot studentiem un studentēm noklausīties referātu un nedaudz ielūkoties akadēmiskajās tradīcijās Jelgavā.

s

Pēc literārā varēs apmeklēt Studentu dienu ieskaņu balli turpat Jelgavas pilī (regālijās ieeja par 0,50 Ls), kā arī aplūkot izstādi par Studentu dienu vēsturei.

s

Selgas, kuras vēlas piedalīties šajos pasākumos, aicinātas pieteikties pie t/l sekretāres taut! Sarmītes Skujiņas (e-pasta adrese sarmite.skujina @ gmail.com, tel. 29820976) līdz 11. novembra vakaram.

s

s

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »