Eksterns literārais vakars Jelgavā

Šajā novembrī aprit 20 gadi, kopš pirmo reizi Jelgavā tika svinētas Studentu dienas – svētki visiem studējošiem.

Lai atzīmēto šo nozīmīgo gadskārtu, Jelgavā mītošie konventi (k! Ventonia, k! Fraternitas Imantica) un citu korporāciju pārstāves (s!k! Varavīksne un k! Gundega) ielūdz visus konventus uz pirmo eksterno literāro vakaru, kas norisināsies Studentu dienu ietvaros 13. novembrī pulksten 19:00 Jelgavas pils Sudraba zālē (Lielā iela 2, Jelgava).

Literārajā vakarā Andris Kraņevskis un Andris Kuzmans no organizācijas „Art of Living” lasīs referātu par tematu „Sava prāta stāvokļa ietekmēšana un radošo spēju attīstīšana”. Referātā tiks aplūkoti cilvēka prāta stāvokļi, to īpatnības un kādu ietekmi prāts atstāj uz radošajām spējām.

Vakara organizatori plāno aizsākt jaunu tradīciju, katru gadu Studentu dienās piedāvājot studentiem un studentēm noklausīties referātu un nedaudz ielūkoties akadēmiskajās tradīcijās Jelgavā.

s

Pēc literārā varēs apmeklēt Studentu dienu ieskaņu balli turpat Jelgavas pilī (regālijās ieeja par 0,50 Ls), kā arī aplūkot izstādi par Studentu dienu vēsturei.

s

Selgas, kuras vēlas piedalīties šajos pasākumos, aicinātas pieteikties pie t/l sekretāres taut! Sarmītes Skujiņas (e-pasta adrese sarmite.skujina @ gmail.com, tel. 29820976) līdz 11. novembra vakaram.

s

s

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »