VIEŠŅU vakari Selgā šoruden!

 

2012. gada rudens viešņu vakari būs 20. septembrī11. oktobrī un 25.oktobrī!

 

Pirmais viesu vakars:

20. SEPTEMBRĪ 18:45 – ATVĒRTO DURVJU VAKARS Selgas korporācijas dzīvoklī, tepat Rīgas centrā (Kr.Barona 49-19)  ar:

  • meiteņu sagatavotu prezentāciju un bildēm par s! k! Selgu, vēsturi un tradīcijām, kā arī par daudzveidīgajiem pasākumiem, kas bagātina mūsu dvēseli un prātu!
  • vakara otrajā daļā radošā gaisotnē un ar dažādām intelektuālam un muzikālām  aktivitātēm varēsi iepazīties ar selgām un Selgu!

 

Nākošie šī rudens semestra viešņu vakari:

  • 11.10. – Literārais vakars "Ikonas un ikonogrāfija" – šoreiz pulcēsimies nevis konventa dzīvoklī, bet gan kopā dosimies uz Latvijas Kristīgo akadēmiju Bulduros, lai noklausītos docenta Gunta Dišlera stāstījumu par ikonām, to kultūrvēsturisko nozīmi un māksliniecisko vērtību, kā arī aplūkosim dažādu ikonu piemērus.
  • 25.10. – Literārais vakars

 

sSīkāka informācija par literāro vakaru tematiku un citām viesošanās iespējām sekos sadaļā "Jaunumi"!
s
sAtceries – lai kļūtu par selgu, Tev ir jāapmeklē vismaz 2 viešņu vakari, jāaizpilda uzņemšanas anketa un jāierodas uz uzņemšanas konventu. Šajā semestrī jaunās meitenes uzņemsim 5. novembrī. Nenokavē!
 
s

Piesakies uz viešņu vakara apmeklējumu pie Selgas audzinātājas

taut! Dinas Sarcevičas (dina.sarcevicha @ gmail.com)!

 

(Attēls no http://thesunnygirl.com/2011/10/19/open-the-door-to-your-life/)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »