Vakars kopā ar Zani Zustu 14.09.

Šī semestra pirmais literārais vakars, kas ir arī viešņu vakars, notiks 14. septembrī pulksten 19:15 Selgas konventa dzīvoklī Artilērijas ielā 54-3, Rīgā.

 s

Kāds ir stāsta vai romāna ceļš līdz lasītājam? Kādas ir lielākās grūtības radošajā procesā? Kā panākt to, ka ideja „nepazūd tulkojumā”? Kā veidojas rakstnieka attiecības ar savu lasītāju?

 s

Lai labāk saprastu, kāds ir radošais process un iedvesmotos, tiksimies ar rakstnieci Zani Zustu. Zanes pēdējo gadu darbs ir bijis izcili ražīgs. Jau ceturto tirāžu piedzīvojusi grāmatiņa par pūcīti Ucipuci. 20. un 21. februārī Ucipuci „kāpa” uz skatuves izpārdotās izrādēs Liepājas teātrī. Savukārt, pieaugušo literatūras jomā zināmākās grāmatas būs „Tarakāni manā galvā” un nesen dienas gaismu ieraudzījušais romāns „Aiz durvīm”. Zanes grāmatas tiek tulkotas un izdotas ārvalstīs, tā Ucipuci iepriecina bērnus Ķīnā un lietuviešu dāmas var priecāties par „Tarakāniem manā galvā” lietuviešu valodā. Zane aktīvi tiekas ar saviem lasītājiem – gan lieliem, gan maziem – pilsētās un mazo pilsētu bibliotēkās. Arī mēs esam pagodinātas ar iespēju tikties ar Zani!

 s

Ierašanās uz pasākumu ar groziņiem.

 s

Aicinām viešņas (studējošas vai studijas beigušas meitenes) pievienoties s!k! Selga literārajā vakarā!

Sīkāka informācija un pieteikšanās viešņām pie fil! Daces Raipales (mob. 26534856) vai fil! Zintas Miķelsones (mob. 29193123) vai rakstot uz e-pasta adresi selga.audzinataja@gmail.com.

 s

Lūgums selgām apstiprināt savu dalību šajā pasākumā līdz 11.septembrim  fil! Dace Raipale (mob. 26534856) vai fil! Zinta Miķelsone (mob. 29193123) vai vai rakstot uz e-pasta adresi prezidijs@selga.lv.

 s

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »