Vakars kopā ar Zani Zustu 14.09.

Šī semestra pirmais literārais vakars, kas ir arī viešņu vakars, notiks 14. septembrī pulksten 19:15 Selgas konventa dzīvoklī Artilērijas ielā 54-3, Rīgā.

 s

Kāds ir stāsta vai romāna ceļš līdz lasītājam? Kādas ir lielākās grūtības radošajā procesā? Kā panākt to, ka ideja „nepazūd tulkojumā”? Kā veidojas rakstnieka attiecības ar savu lasītāju?

 s

Lai labāk saprastu, kāds ir radošais process un iedvesmotos, tiksimies ar rakstnieci Zani Zustu. Zanes pēdējo gadu darbs ir bijis izcili ražīgs. Jau ceturto tirāžu piedzīvojusi grāmatiņa par pūcīti Ucipuci. 20. un 21. februārī Ucipuci „kāpa” uz skatuves izpārdotās izrādēs Liepājas teātrī. Savukārt, pieaugušo literatūras jomā zināmākās grāmatas būs „Tarakāni manā galvā” un nesen dienas gaismu ieraudzījušais romāns „Aiz durvīm”. Zanes grāmatas tiek tulkotas un izdotas ārvalstīs, tā Ucipuci iepriecina bērnus Ķīnā un lietuviešu dāmas var priecāties par „Tarakāniem manā galvā” lietuviešu valodā. Zane aktīvi tiekas ar saviem lasītājiem – gan lieliem, gan maziem – pilsētās un mazo pilsētu bibliotēkās. Arī mēs esam pagodinātas ar iespēju tikties ar Zani!

 s

Ierašanās uz pasākumu ar groziņiem.

 s

Aicinām viešņas (studējošas vai studijas beigušas meitenes) pievienoties s!k! Selga literārajā vakarā!

Sīkāka informācija un pieteikšanās viešņām pie fil! Daces Raipales (mob. 26534856) vai fil! Zintas Miķelsones (mob. 29193123) vai rakstot uz e-pasta adresi selga.audzinataja@gmail.com.

 s

Lūgums selgām apstiprināt savu dalību šajā pasākumā līdz 11.septembrim  fil! Dace Raipale (mob. 26534856) vai fil! Zinta Miķelsone (mob. 29193123) vai vai rakstot uz e-pasta adresi prezidijs@selga.lv.

 s

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgas 97. Gadasvētki

Straujiem soļiem pietuvojies februāris, kad ziema mijas ar pavasari – te sals, te atkusnis – un mēs aizvien vairāk gaidām siltāku laiku. Šī gaidīšana sakrīt

Lasīt vairāk »

Zinātnieku nakts 29. septembrī

Šogad Eiropas Zinātnieku nakts norisināsies 29. septembrī, un tajā piedalīsies arī s!k! Selga, lai kopā ar Latvijas Hidroekoloģijas institūtu (LHEI) stāstītu sabiedrībai par vides piesārņojuma

Lasīt vairāk »

Dzejas konkurss vidusskolēniem

Dzejas dienu ietvaros s!k! Selga un Latvijas Hidroekoloģijas institūts aicina vidusskolēnus iesūtīt dzejoļus par mikroplastmasu! Konkursa sadarbības partneri kopā ar rakstnieci Agnesi Vanagu izvēlēsies 10 interesantākos dzejoļus un

Lasīt vairāk »