S!K! Staburadze kauss volejbolā 10.03.2013.

10. martā otro reizi korporāciju vēsturē notiks volejbola sacensības studenšu un studentu korporācijām „S!K! Staburadze kauss volejbolā”, kas norisināsies Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas Sporta kompleksā (Āgenskalna ielā 21a, Rīga).

 

Komandas, kuras sastāvā jābūt vismaz 4 personām, veido pēc korporāciju piederības. No vienas konventa var pieteikt arī vairākas komandas.

Pieteikšanās līdz 4. martam pulksten 10:00 pie fil! Agneses Dimbiras, s!k! Staburadze, rakstot uz e-pasta adresi agnesedimbira @ inbox.lv un norādot konventu, komandas sastāvu (var precizēt arī vēlāk), komandas kapteini un kapteiņa e-pasta adresi un mob. tel. numuru.

Komandas dalības maksa 12 LVL.

Piesakoties no 4.-7. martam pulksten 10:00, komandas dalības maksa ir 20 LVL.

s

N!B! Sacensības notiks, ja būs pieteikušās vismaz 8 komandas. Atkarībā no pieteikto komanda skaita lieluma, piesakoties pēc 4. marta, organizatori var atteikt dalību, tādēļ lūgums pieteikties savlaicīgi.

s

5. martā pulksten 19:30 s!k! Staburadze konventa dzīvoklī (Ausekļa ielā 22-5, Rīga) notiks komandu kārtas numuru izloze.

Vairāk informācijas par sacensībām: fil! Agnese Dimbira, s!k! Staburadze

(e-pasta adrese agnesedimbira @ inbox.lv, mob. tel. numurs 26828787).

s

Selgas, kuras vēlas izmantot iespēju parādīt savu grāciju un veiklību volejbola sportā, līdz 4. februārim aicinātas pieteikties pie taut! Māras Stabulnieces (e-pasta adrese stabulniece5 @ gmail.com, mob. tel. numurs 27874664).

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Zinātnieku nakts 29. septembrī

Šogad Eiropas Zinātnieku nakts norisināsies 29. septembrī, un tajā piedalīsies arī s!k! Selga, lai kopā ar Latvijas Hidroekoloģijas institūtu (LHEI) stāstītu sabiedrībai par vides piesārņojuma

Lasīt vairāk »

Dzejas konkurss vidusskolēniem

Dzejas dienu ietvaros s!k! Selga un Latvijas Hidroekoloģijas institūts aicina vidusskolēnus iesūtīt dzejoļus par mikroplastmasu! Konkursa sadarbības partneri kopā ar rakstnieci Agnesi Vanagu izvēlēsies 10 interesantākos dzejoļus un

Lasīt vairāk »

B!T!K! 2023.g. Rīgā

Lai svinētu Baltijā dibināto studentu un studenšu korporāciju vienotību, Rīgā pulcēsies studentu un studenšu korporācijas no Latvijas, Igaunijas, Vācijas un Polijas, piedaloties lielākajā korporāciju pasākumu

Lasīt vairāk »

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »