S!K! Staburadze kauss volejbolā 10.03.2013.

10. martā otro reizi korporāciju vēsturē notiks volejbola sacensības studenšu un studentu korporācijām „S!K! Staburadze kauss volejbolā”, kas norisināsies Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas Sporta kompleksā (Āgenskalna ielā 21a, Rīga).

 

Komandas, kuras sastāvā jābūt vismaz 4 personām, veido pēc korporāciju piederības. No vienas konventa var pieteikt arī vairākas komandas.

Pieteikšanās līdz 4. martam pulksten 10:00 pie fil! Agneses Dimbiras, s!k! Staburadze, rakstot uz e-pasta adresi agnesedimbira @ inbox.lv un norādot konventu, komandas sastāvu (var precizēt arī vēlāk), komandas kapteini un kapteiņa e-pasta adresi un mob. tel. numuru.

Komandas dalības maksa 12 LVL.

Piesakoties no 4.-7. martam pulksten 10:00, komandas dalības maksa ir 20 LVL.

s

N!B! Sacensības notiks, ja būs pieteikušās vismaz 8 komandas. Atkarībā no pieteikto komanda skaita lieluma, piesakoties pēc 4. marta, organizatori var atteikt dalību, tādēļ lūgums pieteikties savlaicīgi.

s

5. martā pulksten 19:30 s!k! Staburadze konventa dzīvoklī (Ausekļa ielā 22-5, Rīga) notiks komandu kārtas numuru izloze.

Vairāk informācijas par sacensībām: fil! Agnese Dimbira, s!k! Staburadze

(e-pasta adrese agnesedimbira @ inbox.lv, mob. tel. numurs 26828787).

s

Selgas, kuras vēlas izmantot iespēju parādīt savu grāciju un veiklību volejbola sportā, līdz 4. februārim aicinātas pieteikties pie taut! Māras Stabulnieces (e-pasta adrese stabulniece5 @ gmail.com, mob. tel. numurs 27874664).

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »