Šī gada opera – Vilkaču mantiniece

 

 

 

 

 

Šoruden ikgadējais korporantu operas gājiens – 14. novembrī

 

Kā katru gadu k! Talavija organizē korporantu kopīgu došanos uz operas/baleta izrādi. Šoreiz k! Talavija piedāvā apmeklēt Bruno Skultes operu "Vilkaču Mantiniece"14. novembrī (trešdienā) plkst.19:00.

 

Runā, ka latviešu tikumi pagājušos laikos bijuši bargi, bet taisnīgi un negrozāmi. Tomēr aizliegtā mīlestība ir pastāvējusi vienmēr – slepena un nosodīta, bet neizdzēšama un neapslāpējama. Un tieši tādas ir „Dievlodziņu" saimniekdēla Raita jūtas pret svešinieci Marutu – skaisto raganu no nīstajām „Vilkaču" mājām.

Šo izrādi pirmo reizi iestudēja koncertuzvedumā 2005.gadā, operai šis ir pirmais „Vilkaču mantinieces" iestudējums, kas veidots pēc Ilonas Leimanes romāna motīviem.

Režisore: Ināra Slucka 

Diriģenti: Aigars Meri, Andrejs Jansons

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece: Ieva Jurjāne

Dramaturģe: Margarita Zieda

Gaismu mākslinieks: Egils Kupčs

Horeogrāfe: Elita Bukovska

Izrādes apraksts LNO.lv

 

Līdz 1. novembrim biļetes varēs iegādāties k! Talavijas konventa dzīvoklī (Lāčplēša ielā 30) otrdienās un ceturtdienās no pulksten 18:00-21:00.

Vēlāk neiztirgotās biļetes tiks atgrieztas operas kasēs.

Biļešu cenas ir no 2,55 Ls līdz 12,75 Ls.

Ar pieejamām biļetēm var iepazīties šeit.

Operas plāns 

Biļetes iespējams rezervēt, rakstot e-pastu com! Jānim Uzraugam, k! Talavija, uz e-pasta adresi uzraugs @ gmail.com.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »