Selgas un Lembelas draudzība 20

Šajā maija nogalē aprit 20 gadi, kopš aizsākās s!k! Selga un igauņu studenšu korporācijas Lembela draudzība. 2011.gada 29. maijā parakstījām karteļa līgumu, lai svinētu draudzības 10 jubileju. Pa šiem gadiem esam ciemojušās viena pie otras un piedalījušās kopīgos piedzīvojumos.

.

Atcerēsimies mūsu draudzību, kura gan tagadējos apstākļos ir jāuztur attālināti, un dalīsimies atmiņās sestdien 29. maijā pulksten 17:00 kopā ar mūsu karteļa māsām. Atskatīsimies uz šiem kopīgiem gadiem! Tiekamies tiešaistes platformā Zoom! Saite uz tikšanos tiks izplatīta sestdien.

.

Jaunākie raksti

Viešņu vakari 2025. g. pavasarī

Katra semestra sākumā aicinām augstskolu studentes ielūkoties selgu ikdienā, piedaloties viešņu vakaros. Viešņu vakari ir paredzēti, lai uzzinātu, vai vēlies pievienoties Selgas saimei. Katrā viešņu

Lasīt vairāk »

Viešņu vakari 2024. g. rudenī

Semestra sākumā augstskolu studentes aicinām ielūkoties selgu dzīvē, lai uzzinātu vairāk par Selgu kā akadēmisku organizāciju, kurā dalībnieces darbojas visu mūžu. Kāda ir mūsu ikdiena?

Lasīt vairāk »

Selgas 97. Gadasvētki

Straujiem soļiem pietuvojies februāris, kad ziema mijas ar pavasari – te sals, te atkusnis – un mēs aizvien vairāk gaidām siltāku laiku. Šī gaidīšana sakrīt

Lasīt vairāk »