Sākas Selgas jubilejas gads

Selgas ir priecīgu gaidu pilnas, darba grupai pilnas rokas un korporācijā rosība dažādās jomās, lai labi sagatavotos SELGAS 90. jubilejas gadam un tā svinībām februārī!

Pašlaik daudz domājam par saviem mērķiem un plānojam korp! attīstību, bet 17.-19. februārī svinēsim jubileju:

 
17. februārī – svinīgs svētku akts Latvijas Universitātes Mazajā aulā, sākums pulksten 19.00.
 
18. februārī – akadēmiskā jubilejas balle Mazajā Ģildē kopā ar Konkordiju Valdemārija, kura arī svin savu 90. gadu jubileju. Piedalīsies Raita Ašmaņa bigbends.
 
19. februārī – jubilejas komeršs selgām un lūgtiem visiem (s!k! Daugaviete c!q!, Stabu iela 14-22, Rīga, sākums pulksten  13.00).
 

Selgām aicinām pieteikties dalībai un iegādāties balles ielūgumus pie t/l prezidija.

 

***

S!K! Selga ir dibināta tieši pirms 90 gadiem 1927.gada 17. februārī pie Latvijas Universitātes, sanākot kopā 19 jaunām meitenēm, pārsvarā, medicīnas studentēm un lemjot organizēt jaunu – piekto pēc kārtas latviešu studenšu korporāciju, ar mērķi celt latvietību, akadēmisko praksi, palīdzēt veidoties jaunām studentēm par inteliģentām sievietēm un draudzēties kopā pat līdz mūža galam.
Vairāk lasi www.selga.lv 
#Selgai90

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »