Selga » Blog Archive » Roķīgais dziesmu festivāls novembrī!

Roķīgais dziesmu festivāls novembrī!

Leave a comments

6. DZIESMU FESTIVĀLS 

2012. gada 24.novembrī 
Radi Odziņu Kantā Skaļā! 

Šogad korp! Gundega vēlas pierādīt, ka roks ir mūžam dzīvs arī akadēmisko organizāciju vidū. Ar kopīgu saukli “Radi Odziņu Kantā Skaļā!” VI Dziesmu festivālā visi dalībnieki tiek aicināti atcerēties tādas rokmūzikas leģendas kā Līvi , Opus Pro, Queen, Credo, Jumprava, Kiss, Dzelzs Vilks un daudzus citus, izpildot visu laiku skanīgākās un iemīļotākās rokdziesmas. 

Ir laiks izvilkt ārā no skapjiem savas ādas jakas, uzkasīt matus, noskaņot ģitāras un sākt gatavoties 24.novembrim, kad 13.00 tiksimies Rīgas 93. vidusskolā, lai noskaidrotu, kura ir šī gada dziedošākā un izdomas bagātākā akadēmiskā organizācija. 

Kā ierasts – Festivāls norisināsies 2 kārtās, kur pirmajā kārtā visas vokālās vienības atskaņos sagatavoto obligātās tēmas dziesmu – rokdziesmu. Otrajā kārtā ļauta vaļa fantāzijas lidojumam un drīkst brīvi izvēlēties jebkura žanra skaņdarbu. Arī šogad dalībniekus vērtēs stingra un kompetenta žūrija, kas vērtēs katru uzstāšanos pēc 3 kritērijiem – muzikalitāte, izpildītāju skatuves tēls un priekšnesums. Skatītāji varēs izteikt viedokli balsojot par savu favorītu, tāpēc uz pasākumu ir aicināti arī radi, draugi un kaimiņi. Skatītāju varā būs ne tikai noteikt, kura vokālā vienība saņems skatītāju simpātijas prestižo titulu, bet arī ietekmēt gala vērtējumu. 

 

“Tev draugu šeit ir daudz,

Visi viņi sauc – nāc dziedāt,

He – he – hei! Nāc dziedāt!”

 

FESTIVĀLA BLOGĀ varat atrast gan pietkeiās grupas un dziesmas, gan žuriju, gan video no pagājušā gada 

 

 

Picture from: www.squidoo.com

If you like this post, please share it!

Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! reddit

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.