Selga » Blog Archive » lit!vak! “Pelēko ikdienu sudrabā vērst” – 1. martā

lit!vak! “Pelēko ikdienu sudrabā vērst” – 1. martā

komentāri slēgti on lit!vak! “Pelēko ikdienu sudrabā vērst” – 1. martā

Sagaidot gada pirmo literāro vakaru un atskatoties uz nesen piedzīvotiem jubilejas svētkiem, mēs, literārā komisija esam sagatavojušas jums kaut ko ļoti “seldzisku” – lit! vak! Ar iespēju atsvaidzināt zināšanas par s!k! Selga un arī uzzināt vēl nedzirdētus faktus par mūsu filistrēm.

Lit! vak! plānā:

– Viktorīna par s!k! Selgu un ne tikai. Būs iespēja gan atsvaidzināt atmiņu par Selgai svarīgiem notikumiem, gan dažādiem tematiem par Latviju – erudītākajai komandai balvā ceļojojošais pārsteiguma kauss,

– Iespēja uzzināt ko vairāk par vecēko coetu filistrēm. Mūsu filistres taču ir mūsu zelts, bet mēs ne vienmēr zinām kādi sasniegumi un vaļasprieki ir mūsu mīļajām fil!fil!

Intrigai šobrīd vairāk neko neatklāsim un vairāk informācijas sekos.

Esi mīļi gaidīta uz lit!vak! trešdien , 1. martā plkst. 19:00 s!k! Selga c!q! Kr.Barona 49-19, kā arī lūdzu atzīmējies par savu dalību: http://doodle.com/poll/qsfiv22tetwcga36

Tā kā šis ir arī viešņu vakars – ja zini kādu aktīvu studenti, laipni aicinām padalīties šajā informācijā ar viņu un ja ir interese, pieteikt pie t/l audzinātājas, rakstot epastu: selga.audzinataja [] gmail.com.

 
  

If you like this post, please share it!

Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! reddit

Comments are closed.