Literārais vakars “Alternatīvās ceļošanas iespējas” 12. februārī – viešņu vakars

Kā ir teicis garīgais skolotājs Dalailama: “Reizi gadā dodies uz kādu vietu, kur tu nekad neesi bijusi iepriekš”.

 

Ceļošana un pasaules izzināšana ir ļoti būtisks pašizaugsmes un izglītojošs elements katra cilvēka dzīvē. Ne velti ir teiciens, ka ceļošana ir kā grāmata un tie, kuri neceļo, lasa tikai vienu lapas pusi. Taču bieži vien ceļošana prasa arī zināmu finansiālu ieguldījumu un ne visi to var atļauties. Tomēr, par laimi, mūsdienās, kad ir tik daudz dažādu iespēju, ceļot var arī gan drīz par velti! Atliek tikai uzdrošināties!

 

Uzzini, kā to var izdarīt, 12. februārī plkst. 19:00, kurā m! Annija Grebeža prezentēs savu krāsu referātu “Alternatīvās ceļošanas iespējas”. Tajā tiks sniegts ieskats ceļošanas veidos, kas liek iziet no komforta zonas un noiet no ierastajām tūristu takām, ļaujot baudīt autentiskumu un ietaupot naudu.

 

Ja esi aktīva studente un vēlies uzzināt, kas ir studenšu korporācija, nāc viesoties! Vairāk informācijas par viesu vakariem meklē lapā “Kā kļūt par selgu?”.

 

Lai uzzinātu vairāk, kā arī lai pieteiktos uz viešņu vakaru, raksti korporācijas Selga audzinātājai: dina.sarcevicha [at] gmail.com vai zvani uz mob.tālr. 26179587.

 

 

hh
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »