Literārais vakars “Alternatīvās ceļošanas iespējas” 12. februārī – viešņu vakars

Kā ir teicis garīgais skolotājs Dalailama: “Reizi gadā dodies uz kādu vietu, kur tu nekad neesi bijusi iepriekš”.

 

Ceļošana un pasaules izzināšana ir ļoti būtisks pašizaugsmes un izglītojošs elements katra cilvēka dzīvē. Ne velti ir teiciens, ka ceļošana ir kā grāmata un tie, kuri neceļo, lasa tikai vienu lapas pusi. Taču bieži vien ceļošana prasa arī zināmu finansiālu ieguldījumu un ne visi to var atļauties. Tomēr, par laimi, mūsdienās, kad ir tik daudz dažādu iespēju, ceļot var arī gan drīz par velti! Atliek tikai uzdrošināties!

 

Uzzini, kā to var izdarīt, 12. februārī plkst. 19:00, kurā m! Annija Grebeža prezentēs savu krāsu referātu “Alternatīvās ceļošanas iespējas”. Tajā tiks sniegts ieskats ceļošanas veidos, kas liek iziet no komforta zonas un noiet no ierastajām tūristu takām, ļaujot baudīt autentiskumu un ietaupot naudu.

 

Ja esi aktīva studente un vēlies uzzināt, kas ir studenšu korporācija, nāc viesoties! Vairāk informācijas par viesu vakariem meklē lapā “Kā kļūt par selgu?”.

 

Lai uzzinātu vairāk, kā arī lai pieteiktos uz viešņu vakaru, raksti korporācijas Selga audzinātājai: dina.sarcevicha [at] gmail.com vai zvani uz mob.tālr. 26179587.

 

 

hh
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »