Lit! vak! 29. janvārī – “Studenšu korporāciju Selga un Lembela kopīgās un atšķirīgās iezīmes”

komentāri slēgti on Lit! vak! 29. janvārī – “Studenšu korporāciju Selga un Lembela kopīgās un atšķirīgās iezīmes”

 

slg

 

Kā ir teicis Imants Ziedonis: “Laiki nav svarīgi. Svarīgs ir cilvēks”. Tieši to var arī attiecināt uz divu studenšu korporāciju – Selgas un Lembelas – satikšanos 2001.gada vasarā Baltijas Tautu Komerša laikā, kas tobrīd norisinājās Rīgā, ar ko arī iesākās šī draudzība.

Aicinām uz visnotaļ īpašu lit!vak! 29.janvārī plkst. 19:00, kurā m! Ieva Kalniņa prezentēs savu krāsu referātu “Studenšu korporāciju Selga un Lembela kopīgās un atšķirīgās iezīmes”, kurā tiks stāstīts gan par pašiem draudzības pirmsākumiem no tā laika iesaistīto personu atmiņām, gan arī par studenšu korporācijas Lembela vēsturi, tradīcijām un regālijām un salīdzinājumu ar studenšu korporāciju Selga.

Šis pasākums ir ļoti nozīmīgs ne tikai tām, kas nekad vēl nav bijušas pie mūsu karteļa māsām Igaunijā, bet arī tām, kas ir jau bijušas un iepazinušās ar šīs korporācijas tradīcijām un darbību. Referāts ir padziļināts un rūpīgs ieskats studenšu korporācijas Lembela dzīvē, ka tas sniegs ļoti interesantu un varbūt pat vēl neatklātu informāciju katrai no mums.

 

If you like this post, please share it!

Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! reddit

Comments are closed.