Laižamies rudenī!

Sveicieni visām selgām!

 
Jau tūlīt – sestdien, 14.09., dosimies rudens ekskursijā uz Salaspili, lai viesotos Doles salā esošajā Daugavas muzejā* (ir sarunāts gids un arī zvejnieku sētas apmeklējums turpat muzeja teritorijā), kā arī izstaigāsim Salaspils Nacionālā Botāniskā dārza rudens ziedu iekrāsotās takas**.
 
Tātad – izbrīvējam laiku kopīgai atpūtai selgu lokā, un, protams, mīļi aicināti ir arī jūsu ģimenes locekļi un tuvākie draugi! Kādā brīdī plānojam nelielu kopīgu ēdampauzi, tāpēc noderēs līdzpaņemta karsta tēja un uzkodas.
Ir vēl pāris brīvas vietas automašīnās un arī bezmaksas ielūgumi Botāniskā dārza apmeklējumam – vēl varat paspēt pieteikties pie t/l lit! mag! Ilzes!
 
Par nokļūšanu – tiekamies sestdien plkst. 9:30 NESTE benzīntankā Satekles un Dzirnavu ielas stūrī (Dzirnavu iela 127) un dodamies uz Daugavas muzeju, no kurienes pēc plkst.12 izbraucam uz Botānisko dārzu.
 
Lai skaista šodiena!
 
* ieejas maksa muzejā – 1.00 Ls
** sestdien Salaspils NBD notiek vērienīgs rudens gadatirgus, kur būs pieejami dažādi stādi, sēklas, augi utt., kā arī amatnieku darinājumi.
 
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »