Laižamies rudenī!

Leave a comments

Sveicieni visām selgām!

 
Jau tūlīt – sestdien, 14.09., dosimies rudens ekskursijā uz Salaspili, lai viesotos Doles salā esošajā Daugavas muzejā* (ir sarunāts gids un arī zvejnieku sētas apmeklējums turpat muzeja teritorijā), kā arī izstaigāsim Salaspils Nacionālā Botāniskā dārza rudens ziedu iekrāsotās takas**.
 
Tātad – izbrīvējam laiku kopīgai atpūtai selgu lokā, un, protams, mīļi aicināti ir arī jūsu ģimenes locekļi un tuvākie draugi! Kādā brīdī plānojam nelielu kopīgu ēdampauzi, tāpēc noderēs līdzpaņemta karsta tēja un uzkodas.
Ir vēl pāris brīvas vietas automašīnās un arī bezmaksas ielūgumi Botāniskā dārza apmeklējumam – vēl varat paspēt pieteikties pie t/l lit! mag! Ilzes!
 
Par nokļūšanu – tiekamies sestdien plkst. 9:30 NESTE benzīntankā Satekles un Dzirnavu ielas stūrī (Dzirnavu iela 127) un dodamies uz Daugavas muzeju, no kurienes pēc plkst.12 izbraucam uz Botānisko dārzu.
 
Lai skaista šodiena!
 
* ieejas maksa muzejā – 1.00 Ls
** sestdien Salaspils NBD notiek vērienīgs rudens gadatirgus, kur būs pieejami dažādi stādi, sēklas, augi utt., kā arī amatnieku darinājumi.
 
 

If you like this post, please share it!

Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! reddit

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.