Laižamies rudenī!

Sveicieni visām selgām!

 
Jau tūlīt – sestdien, 14.09., dosimies rudens ekskursijā uz Salaspili, lai viesotos Doles salā esošajā Daugavas muzejā* (ir sarunāts gids un arī zvejnieku sētas apmeklējums turpat muzeja teritorijā), kā arī izstaigāsim Salaspils Nacionālā Botāniskā dārza rudens ziedu iekrāsotās takas**.
 
Tātad – izbrīvējam laiku kopīgai atpūtai selgu lokā, un, protams, mīļi aicināti ir arī jūsu ģimenes locekļi un tuvākie draugi! Kādā brīdī plānojam nelielu kopīgu ēdampauzi, tāpēc noderēs līdzpaņemta karsta tēja un uzkodas.
Ir vēl pāris brīvas vietas automašīnās un arī bezmaksas ielūgumi Botāniskā dārza apmeklējumam – vēl varat paspēt pieteikties pie t/l lit! mag! Ilzes!
 
Par nokļūšanu – tiekamies sestdien plkst. 9:30 NESTE benzīntankā Satekles un Dzirnavu ielas stūrī (Dzirnavu iela 127) un dodamies uz Daugavas muzeju, no kurienes pēc plkst.12 izbraucam uz Botānisko dārzu.
 
Lai skaista šodiena!
 
* ieejas maksa muzejā – 1.00 Ls
** sestdien Salaspils NBD notiek vērienīgs rudens gadatirgus, kur būs pieejami dažādi stādi, sēklas, augi utt., kā arī amatnieku darinājumi.
 
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

B!T!K! 2023.g. Rīgā

Lai svinētu Baltijā dibināto studentu un studenšu korporāciju vienotību, Rīgā pulcēsies studentu un studenšu korporācijas no Latvijas, Igaunijas, Vācijas un Polijas, piedaloties lielākajā korporāciju pasākumu

Lasīt vairāk »

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »