Korporāciju sporta spēles 2013

Korporāciju vasaras sporta spēles 2013

 

Šogad visaktīvākais pasākums brīvā dabā – Korporāciju vasaras sporta spēles notiks no 2.-4. augustam Cinevillas kinopilsētiņā, kas atrodas 15 km attālumā no Tukuma, Slampes pagastā. Sporta spēles organizē s!k! Staburadze un k! Latvia.

 

 

 

Šeit var iepazīties ar šī gada korporāciju sporta spēļu komandu sacensību veidiem un sporta spēļu nolikumu sporta spēļu nolikumu, kurā šogad ir veiktas vairākas izmaiņas. Dalībnieki varēs parādīt savu spēku un veiklību šādās disciplīnās:

  • Strītbols
  • Pludmales volejbols
  • Nakts trase
  • Rīta rosme
  • Stafete
  • Tautas bumba studenšu korporācijām
  • Frisbijs studenšu korporācijām
  • Futbols studentu korporācijām
  • Spēka uzdevums studentu korporācijām

Komandas kārtas numuru, ar kuru startēs sacensībās, tiek izlozētas.

 

Sestdienas vakarā, 3. augustā, visi laipni aicināti apmeklēt Rūdolfa zaļumballi Rūdolfa sētā. Radošākos tēlus, kas būs pieskaņojušies vakara un vietas tematikai, gaidīs pārsteiguma balvas.

 

N!B! Vislabākajai komandai vislabākais talismans! 

Mūsdienu komandu sporta spēlēs talismani kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu. Tie savā starpā sacenšas, izklaidē un uzjautrina līdzjutējus, kā arī uzmundrina, atbalsta un uztur možu savas komandas garu.

Katras komandas uzdevums ir sportiski, atraktīvi radošā garā izveidot savas komandas veiksmes un veselības aizsardzības simbolu, kas saistīts ar Korporāciju vasaras sporta spēļu norises vietu Cinevillu, pagājušā gadsimta Rīgu un tās vēsturiskajiem notikumiem vai kādu no filmām: „Rīgas sargi", „Rūdolfa mantojums" vai „Sapņu komanda".

Talismanam jābūt izturīgam, lai pavadītu komandu visu sporta spēļu laiku, kā arī komunikablam un atraktīvam, lai iepatiktos vērtētājiem un balsotājiem, jo labākajam talismanam tiek garantēta īpaša specbalva.

Vairāk informācijas sporta spēļu mājas lapā

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »