Korporāciju sporta spēles 2013

Korporāciju vasaras sporta spēles 2013

 

Šogad visaktīvākais pasākums brīvā dabā – Korporāciju vasaras sporta spēles notiks no 2.-4. augustam Cinevillas kinopilsētiņā, kas atrodas 15 km attālumā no Tukuma, Slampes pagastā. Sporta spēles organizē s!k! Staburadze un k! Latvia.

 

 

 

Šeit var iepazīties ar šī gada korporāciju sporta spēļu komandu sacensību veidiem un sporta spēļu nolikumu sporta spēļu nolikumu, kurā šogad ir veiktas vairākas izmaiņas. Dalībnieki varēs parādīt savu spēku un veiklību šādās disciplīnās:

  • Strītbols
  • Pludmales volejbols
  • Nakts trase
  • Rīta rosme
  • Stafete
  • Tautas bumba studenšu korporācijām
  • Frisbijs studenšu korporācijām
  • Futbols studentu korporācijām
  • Spēka uzdevums studentu korporācijām

Komandas kārtas numuru, ar kuru startēs sacensībās, tiek izlozētas.

 

Sestdienas vakarā, 3. augustā, visi laipni aicināti apmeklēt Rūdolfa zaļumballi Rūdolfa sētā. Radošākos tēlus, kas būs pieskaņojušies vakara un vietas tematikai, gaidīs pārsteiguma balvas.

 

N!B! Vislabākajai komandai vislabākais talismans! 

Mūsdienu komandu sporta spēlēs talismani kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu. Tie savā starpā sacenšas, izklaidē un uzjautrina līdzjutējus, kā arī uzmundrina, atbalsta un uztur možu savas komandas garu.

Katras komandas uzdevums ir sportiski, atraktīvi radošā garā izveidot savas komandas veiksmes un veselības aizsardzības simbolu, kas saistīts ar Korporāciju vasaras sporta spēļu norises vietu Cinevillu, pagājušā gadsimta Rīgu un tās vēsturiskajiem notikumiem vai kādu no filmām: „Rīgas sargi", „Rūdolfa mantojums" vai „Sapņu komanda".

Talismanam jābūt izturīgam, lai pavadītu komandu visu sporta spēļu laiku, kā arī komunikablam un atraktīvam, lai iepatiktos vērtētājiem un balsotājiem, jo labākajam talismanam tiek garantēta īpaša specbalva.

Vairāk informācijas sporta spēļu mājas lapā

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgas 97. Gadasvētki

Straujiem soļiem pietuvojies februāris, kad ziema mijas ar pavasari – te sals, te atkusnis – un mēs aizvien vairāk gaidām siltāku laiku. Šī gaidīšana sakrīt

Lasīt vairāk »

Zinātnieku nakts 29. septembrī

Šogad Eiropas Zinātnieku nakts norisināsies 29. septembrī, un tajā piedalīsies arī s!k! Selga, lai kopā ar Latvijas Hidroekoloģijas institūtu (LHEI) stāstītu sabiedrībai par vides piesārņojuma

Lasīt vairāk »

Dzejas konkurss vidusskolēniem

Dzejas dienu ietvaros s!k! Selga un Latvijas Hidroekoloģijas institūts aicina vidusskolēnus iesūtīt dzejoļus par mikroplastmasu! Konkursa sadarbības partneri kopā ar rakstnieci Agnesi Vanagu izvēlēsies 10 interesantākos dzejoļus un

Lasīt vairāk »

B!T!K! 2023.g. Rīgā

Lai svinētu Baltijā dibināto studentu un studenšu korporāciju vienotību, Rīgā pulcēsies studentu un studenšu korporācijas no Latvijas, Igaunijas, Vācijas un Polijas, piedaloties lielākajā korporāciju pasākumu

Lasīt vairāk »