KMD 2014 noslēgums: radošā darbnīca „Kino”

MD_plakats_mazsŠo sestdien 29. martā noslēgsies s!k! Selga rīkotās Korporāciju Mākslas dienas. Dosimies vilinošajā zilā ekrāna pasaulē, lai piedalītos radošajā darbnīcā „Kino”, kas notiks restorānā „Dārzs” (Spīķeros, Maskavas ielā 4, Rīgā).
s

Darbnīcas programmā paredzēts:
  • Ierašanās no pulksten 12:00
  • 12:30 – Informatīvi izglītojoša lekcija par kino dzīves aizkulisēm. Lektore: kostīmu māksliniece, Mg. art. Skaidra Deksne.
  • 13:10 – Interaktīvi izglītojoša darbnīca par kino tēmu kopā ar taut! Daci Granti, s!k! Selga
  • 14:00 – Korporāciju Mākslas dienu 2014 „Atveries pasaulei” kopsavilkuma prezentācija. Vada: taut! Helija Tetere, s!k! Selga
  • 14:30 – Pauze (uzkodas, sarunas)
  • 15:00 – Kino grima darbnīca kopā ar grima mākslinieci Dzintru Bijubenu jeb Kriksi, kura ir saņēmusi Kristapu kā labākā grima māksliniece.

s

Pasākuma vadītāja un radošā balss: fil! Dace Raipale, s!k! Selga

s

Radošā darbnīca „Kino” noslēgsies pulksten 16:30.

s

Paralēli darbnīcas programmai dalībniekiem būs iespēja aplūkot foto no latviešu kino filmām „Rūdolfa mantojums” un „Sapņu komanda”, kuru autore ir kostīmu māksliniece Sandra Sila, kā arī iepazīties ar darbiem no KMD 2014 foto izstādes „Logs uz…”.

s

Darbosies bērnu stūrītis, tāpēc gaidām arī ģimenes ar bērniem.

 

Ģērbšanās stils: brīvs un košs, bez regālijām

s

Ieejas maksa: 3,00 EUR; bērniem – bez maksas

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »