Fil!Sav! seminārs 24. novembrī

24. novembrī (2021) pulksten 19:00 notiks Studenšu korporāciju filistru savienības rīkotais rudens seminārs, kurā tiks apspriestas cilvēkresursu iespējas studenšu korporācijās kopā ar fil! Katrīnu Kaktiņu, s!k! Imeria. Seminārs notiks attālināti platformā Zoom.

Pandēmijas laikā, kad pierimusi sabiedriskā dzīve, ir laiks izvērtēt studenšu korporāciju lomu mūsdienās. Ko mēs gribam atstāt nākamajām paaudzēm un kā saglabāt tradīcijas mūsdienu pasaulē? Kā izmantot mūža organizāciju priekšrocības? Par šiem un citiem jautājumiem uzstāsies fil! Katrīna Kaktiņa, s!k! Imeria, referāta temats „Studenšu korporācijas: cik labi izmantojam savu cilvēkresursu potenciālu”.

Fil! Katrīna Kaktiņa ir Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece ANO un Eiropas Drošības un sadarbības organizācijā (EDSO) un citās starptautiskajās organizācijās Vīnē.

Katrīna ir ieguvusi bakalaura grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju Latvijas Universitātē, kā arī Latvijas Kultūras akadēmijas Humanitāro zinātņu bakalaura grādu mākslās ar specializāciju Latvijas-Spānijas starpkultūru sakaros. Kā Fulbright stipendiāte ar izcilību filistre ieguvusi arī maģistra grādu starptautiskajās tiesībās Džordžtaunas Universitātē ASV. Viņas interešu lokā ir starptautiskās publiskās tiesības, cilvēktiesības un sieviešu līdztiesība pasaulē un Latvijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Fil!Sav! seminārs 24. novembrī

24. novembrī (2021) pulksten 19:00 notiks Studenšu korporāciju filistru savienības rīkotais rudens seminārs, kurā tiks apspriestas cilvēkresursu iespējas studenšu korporācijās kopā ar fil! Katrīnu Kaktiņu,

Lasīt vairāk »