Fil!Sav! rudens seminārs 11. decembrī

Studenšu korporāciju filistru savienības rudens seminārs notiks 11. decembrī pulksten 19:00 s!k! Dzintra konventa dzīvoklī (Kr. Valdemāra ielā 67-12, Rīgā).

Seminārā ar priekšlasījumu „Sieviešu tiesības baznīcas vidē” uzstāsies mācītāja un teoloģe Rudīte Losāne.

s

Šogad Fil!Sav! Rudens seminārā ar stāstījumu uzstāsies Rudīte Losāne – mācītāja un teoloģe, Latvijas Luterāņu sieviešu teologu apvienības priekšsēdētāja, dzejniece un arī Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere. Viņa bijusi ilggadēja Iļģuciema sieviešu cietuma kapelāne un tur izveidojusi resocializācijas programmu „Mirjama”, par ko arī gatavojas aizstāvēt promocijas darbu. Šajā rudenī Latvijas evaņģēliski luteriskā baznīca ārpus Latvijas ordinēja Rudīti Losāni par mācītāju, un tagad viņa kalpo Cīravas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Rudīte Losāne savā stāstījumā pievērsīsies gan sieviešu tiesības luteriskajā baznīcā, gan arī sievietes lomu citās konfesijās un to tradīcijās.

 s

Lūgums pieteikties līdz 9. decembrim.  

Saziņai: Fil!Sav! valdes priekšsēdētāja fil! Gunta Kinta, s!k! Selga.

 s

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »