Noslēdzies eseju konkurss „Ars gratia artis”!

Korporāciju Mākslas dienu 2014 ietvaros rīkotais

eseju konkurss studentiem

„Ars gratia artis”

 

S!K! Selga organizēto Korporāciju Mākslas dienu 2014 ietvaros rīkotais eseju konkurss „Ars gratia artis” ir noslēdzies, un ir zināmi tā rezultāti.

s

Esam priecīgas par atsaucību un plašo, daudzveidīgo, katram dalībniekam pilnīgi atšķirīgo teiciena „Ars gratia artis” interpretāciju! Godalgoto eseju fragmentu lasījumus bija iespējams dzirdēt arī KMD 2014 Literatūras vakara noslēgumā.

s

Apkopojot vērtējumus, par konkursa uzvarētāju ir kļuvusi s!k! Spīdola m! Daina Leščinska (studē LU Psiholoģijas programmas bakalaura 1. kursā) ar eseju „Māksla – dzīves un mīlestības sastāvdaļa".

s
Jāpiebilst, ka nudien nebija viegli izvēlēties pirmās vietas ieguvēju, un tika nolemts piešķirt vēl arī divas veicināšanas balvas, kuras saņēma:

  1. k! Fraternitas Lataviensis fecht! Kaspars Reinis (esejisku tēlojumu cikls „Ars gratia artis”;studē Maastricht University, Arts and Culture, 2. gada 4. periods)
  2. Linda Čīma (eseja „Ars gratia artis”; studē LU Vēstures bakalaura programmā, 2. kursā)

 

s

s

 

S!K! Selga KMD 2014 organizatoru vārdā radošu un domu pērlēm bagātu pavasari vēlot –

 

fil! Ilze Collenkopfa, s!k! Selga t/l mag!lit!

 

eseju_k_plakats

 

 

 

 

 

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgas 97. Gadasvētki

Straujiem soļiem pietuvojies februāris, kad ziema mijas ar pavasari – te sals, te atkusnis – un mēs aizvien vairāk gaidām siltāku laiku. Šī gaidīšana sakrīt

Lasīt vairāk »

Zinātnieku nakts 29. septembrī

Šogad Eiropas Zinātnieku nakts norisināsies 29. septembrī, un tajā piedalīsies arī s!k! Selga, lai kopā ar Latvijas Hidroekoloģijas institūtu (LHEI) stāstītu sabiedrībai par vides piesārņojuma

Lasīt vairāk »

Dzejas konkurss vidusskolēniem

Dzejas dienu ietvaros s!k! Selga un Latvijas Hidroekoloģijas institūts aicina vidusskolēnus iesūtīt dzejoļus par mikroplastmasu! Konkursa sadarbības partneri kopā ar rakstnieci Agnesi Vanagu izvēlēsies 10 interesantākos dzejoļus un

Lasīt vairāk »