Noslēdzies eseju konkurss „Ars gratia artis”!

Korporāciju Mākslas dienu 2014 ietvaros rīkotais

eseju konkurss studentiem

„Ars gratia artis”

 

S!K! Selga organizēto Korporāciju Mākslas dienu 2014 ietvaros rīkotais eseju konkurss „Ars gratia artis” ir noslēdzies, un ir zināmi tā rezultāti.

s

Esam priecīgas par atsaucību un plašo, daudzveidīgo, katram dalībniekam pilnīgi atšķirīgo teiciena „Ars gratia artis” interpretāciju! Godalgoto eseju fragmentu lasījumus bija iespējams dzirdēt arī KMD 2014 Literatūras vakara noslēgumā.

s

Apkopojot vērtējumus, par konkursa uzvarētāju ir kļuvusi s!k! Spīdola m! Daina Leščinska (studē LU Psiholoģijas programmas bakalaura 1. kursā) ar eseju „Māksla – dzīves un mīlestības sastāvdaļa".

s
Jāpiebilst, ka nudien nebija viegli izvēlēties pirmās vietas ieguvēju, un tika nolemts piešķirt vēl arī divas veicināšanas balvas, kuras saņēma:

  1. k! Fraternitas Lataviensis fecht! Kaspars Reinis (esejisku tēlojumu cikls „Ars gratia artis”;studē Maastricht University, Arts and Culture, 2. gada 4. periods)
  2. Linda Čīma (eseja „Ars gratia artis”; studē LU Vēstures bakalaura programmā, 2. kursā)

 

s

s

 

S!K! Selga KMD 2014 organizatoru vārdā radošu un domu pērlēm bagātu pavasari vēlot –

 

fil! Ilze Collenkopfa, s!k! Selga t/l mag!lit!

 

eseju_k_plakats

 

 

 

 

 

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »