29/09 lit!vak! “Noziedznieka kurpēs. Potenciālais upuris noziedznieka skatījumā”

Aicinu apmeklēt vēl nebijušu literāro vakaru Noziedznieka kurpēs. Potenciālais upuris noziedznieka skatījumā”, kas notiks 29. septembrī plkst. 19:00 (ierašanās no plkst. 18:45) s!k! Selga C!Q! (Kr.Barona iela 49-19, kods x4903 zvaniņš).

Vakara gaitā paredzēts m! Madaras Vesetas krāsu referāta lasījums par  potenciālā upura portretu un galvenajām pazīmēm un to kā pasargāt sevi no kļūšanas par upuri. Referātā tiek plaši pētīta kriminoloģijas apakšnozare viktimoloģija un izklāstīts potenciālo upuru neverbālo signālu apraksts. Šis vakars noteikti būs saistošs gan kriminoloģijas interesentēm, gan tām, kas vienkārši vēlas uzzināt, kā pasargāt sevi no kļūšanas par upuri.

Ciemos frat! Metropolitana pārstāvji.
Atgādinu, ka šis ir arī viešņu vakars. Noteikti informējiet jums zināmās meitenes-studentes, kuras varētu būt ieinteresētas kļūt par vienu no mums!
Par studenšu vēlēšanos apmeklēt šo vakaru lūgums informēt taut! Lauru Šulcu laura.sulca22@inbox.lv

ielug

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »