29.11 Ziemassvētku darbnīca

Strauji tuvojoties Ziemassvētku laikam un apsveikumu izsūtīšanai, 29. novembrī plkst. 11.00 s!k! Selga C!Q! tiks organizēta Neformālā sestdiena, kurā notiks Ziemassvētku dekorāciju darbnīca.

Darināsim ne tikai apsveikumu kartītes Ziemassvētku noskaņās, bet arī Adventes vainagus, jo līdz pirmajai Adventei ir palicis pavisam nedaudz. Tā kā tas ir neformāls pasākums, gaidīsim ciemos ne tikai selgas, bet arī selgu tuvākos draugus, ģimenes locekļus un bērnus.

Atļausimies būt radošas un improvizēt, izmantojot visdažādākos materiālus! Noderēs gan dabā pieejamie materiāli – skujas, čiekuri, gliemežvāki, akmentiņi, zari, kastaņi, gan arī audumu atgriezumi, vate, papīrs, knaģi, sveces, bumbiņas , nevajadzīgas krelles utt. Līdzi ņemiet jebkādus materiālus, kādi vien ienāk prātā un kuri varētu noderēt mākslinieciskajā procesā!

Un neaizmirstiet arī par pamatnītēm Adventes vainagiem, kas var būt no dažādiem materiāliem!

Tiekamies 29.11!

advent

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »