28.04. lit!vak! “Dzimuma līdztiesība akadēmiskajā vidē”

Pirmdien, 28.04. plkst. 18:45 gaidāms kāds īpašs notikums - pulcēsimies mūsu C!Q! (Kr.Barona 49-19) uz taut! Intas Dimantes-Deimantovičas filistrēšanās pasākumu.

Vakara tēma ir "Dzimuma līdztiesība akadēmiskajā vidē. Vai viegli būt sievietei zinātnē?", un Inta gan uzstāsies ar prezentāciju un aptaujas rezultātu apkopojumu, gan aicinās selgas uz diskusiju.

Dr. biol. Inta Dimante-Deimantoviča ir pētniece Norvēģijas dabas izpētes institūtā (NINA), kā arī institūta Oslo nodaļas pārstāve FemiNINA valdē kopš 2012. gada.
FemiNINA ir institūta iekšējā neformālā kustība un sarunu forums, kas aktualizē līdztiesības, īpaši dzimumlīdztiesības jautājumus institūtā. Mērķauditorija šai kustībā ir institūta sievietes, kas veido akadēmisko personālu.

Uz tikšanos!

s!k! Selga lit!kom!

 

woman_can_open_it

 

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »