26.februārī – galda spēļu/viešņu vakars

Jau nākamnedēļ, 26.februārī, plkst. 19:00 mūsu C!Q! pulcēsimies kopā ar viešņām neformālā spēļu vakara gaisotnē, kurā spēlēsim dažādas galda spēles un tuvāk iepazīsim viena otru.

 

Esi studente? Vēlies pilnveidoties vai atrast jaunus draugus? Atnāc uz šo pasākumu, pavadi aizraujošu vakaru kopā ar brīnišķīgajām selgām un uzzini, kā tu vari padarīt savu studiju laiku interesantāku un bagātāku, darbojoties studenšu korporācijā “Selga”!

 

Viešņām pieteikties t/l audz! taut! Dinai Sarcevičai-Kalviškei pa tālr. 26179587 vai e-pastu dina.sarcevicha@gmail.com

 

p.s. Lūgums, ja mājās aizķērušās kādas spēles no C!Q!, atnest tās atpakaļ. Kā arī droši ņemiet līdzi arī savas galda spēles, ja jums ir kāda neparasta un interesanta, kura varētu nebūt C!Q!

 

spelei

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »