17.martā lit!vak! Uzzini,kā dzīvot saskaņā ar dabas ritmiem!

Kā teikusi indiešu garīgā skolotāja Mata Amritanandamaji: “Dzīvojot saskaņā ar dabas ritmiem, cilvēks iegūst veselu prātu un ķermeni”.

Ir zināms, ka pastāv dažādi faktori, kuri ļoti ietekmē mūsu organismā notiekošo.

Viens no šādiem faktoriem ir Mēness ietekme un cikls, kuram sevišķi pakļautas sievietes. Uzlabot savu dzīves kvalitāti varam, dzīvojot harmonijā ar dabas ritmiem un te īstais palīgs ir Mēness un Saules kalendārs. Uzzini, kā to vari izdarīt!

Aicinu atzīmēt savos kalendāros literāro vakaru 17.03 (ceturdiena), kad pie mums viesosies enerģiju speciāliste Evita Sarma-Tāre ar sievišķīgu lekciju, kas būs noderīga ikvienai no mums: “Dzīves kvalitātes uzlabošana jeb kā dzīvot saskaņā ar dabas ritmiem. Mēness un saules kalendāri iesācējiem.”

Vakara sākums plkst. 19:00. 
Norises vieta: s!k! Selga C!Q! Kr.Barona 49-19 (durvju kods x4903 zvaniņš)

Tā kā šis ir viešņu vakars, studentēm, kurām būtu interese par sevis pilnveidošanu s!k! Selga, lūgums pieteikt sevi pie t/l audz! taut! Gunitas Dalkas (pa tālr. 26180088 vai e-pastu gunita.dalka@gmail.com).

evita_sarma_ielugums

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Viešņu vakari Selgā

Lai vairāk iepazītu Selgu un selgas, latviešu studentes ir aicinātas piedalīties viešņu vakaros, kas notiek katra semestra sākumā. Šo ruden sargājot un vairojot sabiedrisko veselību,

Lasīt vairāk »

Noslēdzies zinātnes projekts

28. augustā selgu un Latvijas Hidroekoloģijas institūta (LHEI) komanda devās pēdējā smilšu paraugu vākšanas ekspedīcijā uz Salacgrīvu. Vasaras mēneši paskrēja, apmeklējot Latvijas pludmales no Papes

Lasīt vairāk »

Vasaras tikšanās 2.07.2021.

Pašā vasaras plaukumā mums ir iespēja tikties klātienē, lai svinētu akadēmiskā gada noslēgumu un ielūkotos nākamajā gadā. Tiekamies 2. jūlijā pulksten 19.00 taut! Annijas Grebežas

Lasīt vairāk »

Atskats uz semestri

Lai arī šajā pavasarī nevarējām tikties klātienē, turpinājām rosīties tiešsaistē. Tālāk īss ieskats dažos pasākumos. . Pirmo reizi piedzīvojām virtuālos Gadasvētkus, kas notika 20. februārī.

Lasīt vairāk »