Selga » Blog Archive » 21.10 literārais vak! „Tava grāmata”

21.10 literārais vak! „Tava grāmata”

komentāri slēgti on 21.10 literārais vak! „Tava grāmata”

Grāmatas – domu laivas, kas peld laika viļņos un saudzīgi nes savu dārgo kravu no paaudzes uz paaudzi. /Fransis Bēkons/

s

Mūsdienās, elektroniskajā un tehnoloģiju pārņemtajā laikmetā grāmatas diemžēl bieži vien kļūst par aizmirstu vērtību, par lieku priekšmetu, kas ar putekļiem tiek noguldīts plauktos un aizstāts ar modernajām lasīšanas ierīcēm vai elektroniskajām grāmatām.

Sākoties grāmatu mēnesim Selgā, aicinām uz literāro vakaru Tava grāmata” 21. oktobrī, pulksten 19:00, kas ir taut! Guntas Kintas filistrēšanās pasākums. Pasākums notiks s!k! Selga konventa dzīvoklī (Kr.Barona iela 49-19). Ņemam līdzi savas grāmatas!

s

Grāmatu mēneša (21.10.-18.11.) ietvaros selgas varēs nest uz konventa dzīvokli savas grāmatas un samainīt ar citām. Nosacījums, ka jānes tādas grāmatas, ko pati vēlētos lasīt. Selgas, kurām nav grāmatas maiņai varēs par ziedojumiem iegūt sev interesējošās grāmatas. Savāktie ziedojumi tiks izmantoti Selgas bibliotēkas papildināšanai.

s

Šis arī ir viešņu vakars, tāpēc aicinām uz šo vakaru studentes, kuras vēlas uzzināt vairāk par Selgu un selgām. Viešņām lūgums iepriekš pieteikties pie t/l audzinātājas taut! Gunitas Dalkas (tel. 26180088, e-pasta adrese: gunita.dalka [] gmail.com).

gramata

If you like this post, please share it!

Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! reddit

Comments are closed.