21.10 literārais vak! „Tava grāmata”

Grāmatas – domu laivas, kas peld laika viļņos un saudzīgi nes savu dārgo kravu no paaudzes uz paaudzi. /Fransis Bēkons/

s

Mūsdienās, elektroniskajā un tehnoloģiju pārņemtajā laikmetā grāmatas diemžēl bieži vien kļūst par aizmirstu vērtību, par lieku priekšmetu, kas ar putekļiem tiek noguldīts plauktos un aizstāts ar modernajām lasīšanas ierīcēm vai elektroniskajām grāmatām.

Sākoties grāmatu mēnesim Selgā, aicinām uz literāro vakaru Tava grāmata” 21. oktobrī, pulksten 19:00, kas ir taut! Guntas Kintas filistrēšanās pasākums. Pasākums notiks s!k! Selga konventa dzīvoklī (Kr.Barona iela 49-19). Ņemam līdzi savas grāmatas!

s

Grāmatu mēneša (21.10.-18.11.) ietvaros selgas varēs nest uz konventa dzīvokli savas grāmatas un samainīt ar citām. Nosacījums, ka jānes tādas grāmatas, ko pati vēlētos lasīt. Selgas, kurām nav grāmatas maiņai varēs par ziedojumiem iegūt sev interesējošās grāmatas. Savāktie ziedojumi tiks izmantoti Selgas bibliotēkas papildināšanai.

s

Šis arī ir viešņu vakars, tāpēc aicinām uz šo vakaru studentes, kuras vēlas uzzināt vairāk par Selgu un selgām. Viešņām lūgums iepriekš pieteikties pie t/l audzinātājas taut! Gunitas Dalkas (tel. 26180088, e-pasta adrese: gunita.dalka [] gmail.com).

gramata

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākie raksti

Selgai 96!

Šodien studenšu korporācija Selgai aprit 96. gadadiena. 1927.gada 17. februārī tikās 19 dibinātājas – galvenokārt medicīnas nozares studentes, lai ievēlētu pirmo Selgas prezidiju Martu Šķiņķi, stud. phil.,

Lasīt vairāk »